Twórcy Star Citizena zaprezentowali moduł FPS!

Oprócz tego, że w Star Citizen będziemy mogli pilotować najróżniejsze statki kosmiczne i dzięki nim przemieszczać się w przestrzeni kosmicznej, walczyć z piratami, czy brać udział w wyścigach, od czasu do czasu będzie można też wstać z fotela pilota i chwycić karabin.

Podczas imprezy PAX-Australia, szef Cloud Imperium Games, legendarny Chris Roberts zaprezentował wersję alpha modułu odpowiedzialnego w Star Citizen za strzelanie z pierwszej osoby. Na powyższym nagraniu widać czterech graczy, współpracujących ze sobą podczas awantury na jakiejś zapomnianej stacji kosmicznej, na której w pewnym momencie przestaje działać moduł grawitacyjny…

Rozmach tej produkcji odpowiada kwocie, którą udało zebrać się Robertsowi od swoich fanów. Star Citizen zebrał ponad 50 milionów dolarów, dzięki czemu gra będzie o wiele większa, niż na początku planowali to jej twórcy. Niestety wiąże się to oczywiście z oddaloną w czasie premierą – premiera Star Citizen odbędzie się dopiero w 2016 roku. Ma to też swoje plusy: każdy kto zechce zagrać w najnowszą produkcję Chrisa Robertsa ma odpowiednio dużo czasu, żeby złożyć odpowiedni komputer.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.