Tydzień dla fanów gier wyścigowych z Humble Bundle

Jeszcze przez 6 następnych dni możecie skusić się na nową ofertę gier z zestawu Humble Bundle - płacicie ile chcecie i wspomagacie równocześnie organizacje charytatywne.

Tym razem w ofercie Humble Bundle same tytuły dla fanów wyścigów. W cenie od 1 dolara otrzymacie trzy produkcje – Real World Racing Bundle, WRC Powerslide oraz polskie Urban Trial Freestyle. Jeśli skusicie się na wpłatę powyżej 6 dolarów otrzymacie także DiRT Showdown oraz Joe Danger 2: The Movie. Z kolei DiRT 3 i reszta gier będzie Wasza za wpłatę powyżej 9 dolarów. Wszystkie wymienione tytuły są kompatybilne tylko z systemem Windows.

Tradycyjnie to Wy decyduje o tym jaki procent kwoty wpada na konto twórców, organizatorów akcji oraz organizacji charytatywnych. Tym razem wspieramy SpecialEffect pomagającą niepełnosprawnym cieszyć się grami wideo oraz Save The Children broniącą praw dziecka.

Powyższy zestaw Humble Bundle znajdziecie pod TYM linkiem.

0
Źródło: Humble Bundle
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.