Ulepszone Dark Souls II zmierza na next-geny i komputery PC

Tegoroczny RPG charakteryzujący się zaawansowanym systemem walki i wysokim poziomem trudności doczeka się odświeżenia związanego z wydaniem gry na PS4 i Xbox One. Pozostali gracze także na tym skorzystają.

7 kwietnia przyszłego roku na wszystkie platformy – PS3, Xbox 360, PC i (po raz pierwszy) PS4 oraz Xbox One pojawi się Dark Souls II: Scholar of the First Sin. Na tę edycję składać się będzie pierwotna wersja gry wraz z wszystkimi wydanymi do tej pory DLC (Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King i Crown of the Ivory King). Oprócz tego możemy liczyć na nowych NPC, poprawiony matchmaking, dodatkowe wydarzenia fabularne i bardziej zbalansowaną rozgrywkę. Wersje na konsole nowej generacji otrzymają ponadto poprawioną grafikę.

Gracze posiadający już na komputerach PC i konsolach starszej generacji Dark Souls II nową edycję otrzymają bezpłatnie w ramach aktualizacji nr 1.10.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.