W końcu Sony przestało udawać, że z PlayStation wszystko jest w porządku

Podczas wystąpienia dla inwestorów w Tokio, szef Sony Computer Entertainment nie pominął problemów nękających od dłuższego czasu graczy PS3 i PS4.
Kondycja sieci PSN w ostatnich miesiącach znacząco podupadła. Gracze PS3 mają problemy z wejściem do sklepu PS Store, wysyłanie i odbiór pojedynczej wiadomości trwa dobrych kilkanaście minut (!), a do tego dochodzą problemy z NAT-em i kulejąca usługa Share Play. To wszystko ma się jednak zmienić.
Andrew House podczas swojego wystąpienia poinformował, że Sony zamierza usprawnić swoją sieć i strukturę serwerów. Oprócz wzmocnienia płynności możemy oczekiwać także rozszerzenia funkcji społecznościowych (być może doczekamy się chociażby wideokonferencji) oraz ulepszenia oferty PlayStation Plus o bardziej atrakcyjne tytuły. Dodatkowe gracze mogą spodziewać się także szybszego i częstszego dostępu do testów alpha i beta nowych gier.
0
Źródło: Lazygamer.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.