Xbox One dogania Playstation 4

W zeszłym tygodniu, Microsoft chwalił się tym, że już wkrótce do sklepów na całym świecie trafi (licząc od chwili premiery) 10 milionów konsol Xbox. Teraz do posłańców przynoszących dobre wiadomości na temat Xboxa dołącza studio Electronic Arts.

Komentarz pochodzi od CFO Electronic Arts, Blake’a Jorgensena, który podczas konferencji UBS Global Technology Conference powiedział:

-Sony wyskoczyło na prowadzenie ze swoją świetną konsolą i myślę, że dzięki świetnej strategii finansowej… Microsoft szybko zmniejsza ten dystans.

Świąteczna obniżka ceny Xboxa w Stanach i plotki na temat tańszej wersji konsoli Microsoftu, która ma trafić do sprzedaży na początku przyszłego roku robią swoje. Pozycja lidera nie jest permanentna, Sony nie planuje też żadnych obniżek ceny swojej konsoli, dlatego też po okresie świątecznym Xbox One może przegonić Playstation 4. Gdzie dwóch producentów konsol walczy o pozycję na rynku, tam korzystają gracze.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.