„Wywiad ze Słońcem Narodu” już na torrentach

To najgłośniejsza premiera ostatnich lat: "Wywiad ze Słońcem Narodu" to prosta komedia, która doprowadziła do ugięcia się wielkiej korporacji przed hakerami. Film nie trafił do kin w wyniku ich gróźb, a teraz wylądował na torrentach.

Film ośmieszający przywódcę Korei Północnej został wycofany z kin jeszcze przed premierą, na skutek gróźb ze strony hakerów działających pod pseudonimem „Guardians of Peace”. Włamali się oni na serwery Sony Pictures, wykradli najpoufniejsze dane wytwórni po czym zaczęli je stopniowo publikować, grożąc, ze nie przestaną, dopóki Sony nie anuluje premiery kinowej filmu, a także, że dopuszczą się ataków w realnym świecie. Znaczna część kin odmówiła jego emisji, a film trafił na popularne serwisy internetowe, w tym na YouTube. Niestety, by go obejrzeć, trzeba zapłacić.

Film otrzymał przez przypadek tak skuteczną kampanię reklamową, że każdy chce go teraz obejrzeć. Błyskawicznie trafił na sieci torrent, w tym w jakości Full HD. W przeciągu pierwszych 20 godzin od udostępnienia go nielegalnie w Internecie film pobrano 750 tysięcy razy. Pierwsze recenzje oceniają go jako „typowego średniaka”…

0
Źródło: TorrentFreak
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.