BlackBerry Classic wyprzedany już w przedsprzedaży!

Firma BlackBerry swego czasu dosłownie walczyła o przetrwanie. Wygląda na to, że z tej batalii wychodzi zwycięsko, bowiem nie jest w stanie zaspokoić ogromnego popytu na jej nowy smartfon.

Apple i Google zmiażdżyły BlackBerry, spychając firmę na rynkowy margines. Ta próbowała odegrać się dotykowymi smartfonami z zupełnie nowym systemem operacyjnym, ale pies z kulawą nogą nie chciał ich kupować. Jeżyna postawiła więc na autorskie innowacje i, wygląda na to, bycie innym od reszty się opłaciło.

Po bardzo ciepło przyjętym przez rynek BlackBerry Passport zapowiedziano smartfon BlackBerry Classic, który… będzie bardzo ciężko dostać. W Stanach Zjednoczonych wyprzedano już wszystkie smartfony, a na rynku europejskim dostępna pula urządzeń maleje w oczach. Warto dodać, że mówimy o przedsprzedaży, bowiem telefon ten nie jest jeszcze fizycznie dostępny w sklepach.

BlackBerry Classic kosztuje 449 dolarów.

0
Źródło: BlackBerry
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.