Chivalry: Medieval Warfare trafia na konsole

Po raz pierwszy, Torn Banner Studios – Chivalry: Medieval Warfare dostępna jest w wersji na konsole. Ta skoncentrowana na rozgrywce sieciowej gra odniosła już spory sukces w wersji na PC. Według danych z platformy Steam od jej premiery sprzedano ponad 2 miliony kopii. Teraz Torn Banner Studios – Chivalry: Medieval Warfare dostępna jest także w wersji cyfrowej na Xbox 360.

W Chivalry: Medieval Warfare, 12 graczy walczy ze sobą na otwartej przestrzeni w różnych trybach gry, między innymi: Deatchmatch, Deatchmatch drużynowy, Zdobądź flagę i innych. Zaprojektowany na potrzeby gry system walki opiera się na klasycznych zasadach fechtunku.

W grze dostępne są cztery zróżnicowane klasy postaci: Knight (Rycerz), Vanguard (Straż przednia), Man-at-Arms (Kawalerzysta), Arche r (Łucznik). Gracze mogą wybierać pomiędzy 60 rodzajami broni, począwszy od mieczy półtoraków, poprzez maczugi, tarcze, bronie drzewcowe, na kuszach kończąc. Chivalry: Medieval Warfare jest już dostępna na Xbox 360. Niebawem pojawią się kolejne informacje o wersji na PlayStation 3.

0
Źródło: ABC Data
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.