Czy dasz symulatorowi psychopaty zielone światło?

Gra gliwickiego studia Destructive Creations w drugim kwartale tego roku może pojawić się na Steamie. Wszystko zależy od tego, czy Hatred zbierze od graczy wystarczającą liczbę głosów.

W październiku tego roku Destructive Creations zapowiedziało swoją pierwszą grę. W Hatred przyjdzie nam kontrolować psychopatycznego antagonistę pałającego nienawiścią do całego świata. Mechanika gry skupia się na mordowaniu w „spektakularny” sposób policjantów i przypadkowych przechodniów. Ot, Postal w nowym wydaniu.

Gracze podzielili się na dwa obozy. Jedni zaskoczeni są poziomem brutalności gry i z niedowierzaniem kręcą głowami (wśród nich są nawet twórcy Unreal Engine), drudzy – wprost przeciwnie – traktują to po prostu jak inny typ zabawy i kibicują polskiemu projektowi. Ci ostatni mają teraz szansę wesprzeć Hatred – gra zbiera głosy na Steam Greenlight.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.