Dying Light na półtoragodzinnym gameplayu

Przygotowywany przez polskie studio z myślą o komputerach PC i konsolach nowej generacji Dying Light zadebiutuje już 30 stycznia. Jeśli do tej pory nie byliście przekonani do tej produkcji, poniższy materiał powinien Wam ułatwić sprawę.

Opublikowany przez Techland obszerny gameplay stanowi swoiste kompendium na temat gry. Od sposobu prowadzenia fabuły, poprzez poruszanie się po mieście, aż po walkę za dnia i nocy oraz rozwój postaci. Nawiązania do wcześniejszego tytuły Techlandu – Dead Island – są jasne i oczywiste, jednak widać też wyraźnie postępy jakie uczyniło studio.

Przypominamy, że grę można już nabyć w fajnej ofercie przedpremierowej. Za cenę niecałych 20 złotych otrzymamy koszulkę i DLC pozwalające na wcielenie się w Nocnego Łowcę. Po premierze paragon za zakup gadżetów pozwoli zmniejszyć o 20 zł cenę samej gry.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.