Dziś premiera The Crew, piach się sypie spod kół

Na konsolach nowej generacji, pecetach oraz Xboxie 360 debiutują dziś The Crew - wyścigi nastawione na rozgrywkę po sieci. Czy tytuł Ubisoftu odniesie sukces czy powtórzy klęskę DriveCluba?

Na próżno będziecie dziś szukać recenzji tej gry w sieci. Embargo zostało zniesione dopiero dzisiaj, a i tak większość redakcji nie dostała jeszcze swoich kopii. Taka polityka nie wróży nic dobrego (podobnie było z AC: Unity).

Miałam okazję jednak testować grę w wersji beta i bardzo spodobał mi się otwarty świat oraz klimat przynoszący na myśl NFS: Underground. Jeśli tylko serwery nie wysypią się jak w przypadku DriveCluba możemy w końcu otrzymać fajne wyścigi nowej generacji.

The Crew będzie działało na konsolach w rozdzielczości 1080 i 30 klatkach na sekundę. Jedynie pecetowcy będą mogli pościgać się w pełnych 60 klatkach. Wiadomo także, że od początku nie zadziała zapowiedziana wcześniej aplikacja mobilna. Jej premiera została przesunięta na początek przyszłego roku.

0
Źródło: Youtube.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.