Genius HS-M505X – słuchawki dla mobilnych

Firma znana z produkcji akcesoriów komputerowych wprowadziła właśnie do swojej oferty nowy model słuchawek. Urządzenie sprawdzi się zwłaszcza w połączeniu ze smartfonami, tabletami czy Chromebookami.

Słuchawki Genius zostały wyposażone w 40mm głośniki, zakres ich częstotliwości to 20Hz-20 kHz, a czułość to 112dB, impedancja wynosi 32 Ohm. Czułość mikrofonu wynosi34±3dB, a jego zakres częstotliwości 100Hz-10kHz.

Genius HS-M505X posiadają przycisk, który pozwala na odbieranie połączeń przychodzących, bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. Mikrofon znajduje się zaś na przewodzie o długości 2m.

Pałąk składa się z dwóch części: wewnętrznej, wykonanej z matowego plastiku i zewnętrznej, aluminiowej, która chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Producent zadbał także o wygodę użytkowania. Muszle wykonano z miękkiej gąbki, a ich zewnętrzną część pokryto czarnym lakierem fortepianowym.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 40 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.