Gogle VR Samsunga trafiły do sprzedaży i… nie działają z Galaxy Note 4

Niektórzy posiadacze Galaxy Note 4, którzy wczoraj zakupili pierwsze egzemplarze Galaxy Gear VR nie mogą korzystać z urządzenia. Okazuje się bowiem, że brandowane słuchawki nie posiadają stosownej aktualizacji.

Wczoraj w USA zadebiutowały na rynku gogle VR Samsunga, które powstały we współpracy z Oculusem. Do ich prawidłowego działania potrzebny jest Samsung Galaxy Note 4 – jak na razie jedyny smartfon kompatybilny z urządzeniem.

Niestety posiadacze Galaxy Note’ów, którzy zakupili swoje słuchawki w sieciach Verizon czy Sprint przeżyli wczoraj wielkie rozczarowanie. Brandowane telefony nie posiadają stosownej aktualizacji producenta, która umożliwiałaby sparowanie obu urządzeń. I co gorsza – nie wiadomo kiedy takowej się doczekają.

Żeby było zabawniej sam producent ostrzegał o tym we wcześniejszej informacji prasowej, jednak komunikat ten został umieszczony na samym dole materiału i wielu klientów mogło go najzwyczajniej w świecie przeoczyć.

0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.