Hemingwrite: maszyna do pisania wynaleziona na nowo

Gdyby nie Facebook, Reddit i Wykop już dawno napisałbyś kolejnego Władcę Pierścieni? Hemingwrite to narzędzie stworzone z myślą o Tobie. Za "jedyne" 349 dolarów.

Nie jesteśmy do końca pewni, czy to „narzędzie”, które ma pomóc skupić się na pisaniu i odciąć pisarza od wszelakich „internetowych rozpraszaczy” ma sens, jednak twórcy tej maszyny do pisania 2.0 postanowili zaryzykować i wystartować ze swoim projektem na Kickstarterze.

Hemingwrite od tradycyjnej maszyny do pisania różni się kilkoma szczegółami. Po pierwsze: zamiast papieru, ma zamontowany wyświetlacz e-ink. Po drugie: łączy się z Internetem, ale tylko za pomocą sieci Wi-Fi i tylko po to, żeby prace użytkownika zapisywały się automatycznie w Chmurze, na Google Drive, Evernote lub Dropboxie. Po trzecie: Hemingwrite kosztuje nieco więcej niż oldschoolowa maszyna do pisania. Ile? Jeśli zdecydujecie się wesprzeć projekt na Kickstarterze, możecie mieć taką zabawkę za 349$ (ok 1200zł). Jeśli zbiórka się powiedzie, sklepowa cena Hemingwrite ma wynosić 399$ (ok 1400 PLN).

Link do Kickstartera: https://www.kickstarter.com/projects/adamleeb/hemingwrite-a-distraction-free-digital-typewriter

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.