Apple Watch na bogato

Na pół roku przed premierą Apple zapowiedział, że jego smart zegarek pojawi się na rynku w kilkunastu wersjach, by każdy użytkownik mógł wybrać wariant pod własny gust. Najdroższa propozycja ocieka luksusem, który docenią przede wszystkim kobiety.

Najwyższa półka cenowa smartwatchy Apple’a – Watch Edition – zaoferuje zegarki od kwoty 5 tys. dolarów. Do ich grona właśnie dołączył diamentowy Apple Watch, który powstał we współpracy z amerykańską firmą jubilerską Mervis Diamonds. Bransoletka zegarka pokryta będzie 18-karatowym złotem i diamentami ułożonymi w 8-rzędowe kolumny, których wartość wyniesie 15,14 karata. Diamenty będą cechować się najwyższym poziomem koloru i jasności z możliwych.

Urządzenie pojawi się w sprzedaży w czerwcu przyszłego roku, a jego cena została ustalona na 30 tys. dolarów. O pozostałych wersjach Apple Watch, przeznaczonych dla „mniej wymagającego” użytkownika przeczytacie pod TYM linkiem.

0
Źródło: Luxurylaunches.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.