Karty podarunkowe serwisu WiMP ze świątecznym rabatem

W okresie przedświątecznym serwis streamingowy WiMP zaplanował promocję kart upominkowych dla tych, którzy szukają niestandardowego pomysłu na prezent pod choinkę dla swoich bliskich. Teraz są one dostępne w sprzedaży ze specjalnym świątecznym rabatem.

Co kupić mężowi, który całą sypialnię zastawił sprzętem do odtwarzania muzyki w wysokiej jakości? Lub nastoletniemu dziecku, które już „wszystko ma”? WiMP proponuje rozwiązanie proste, nowoczesne i nie wymagające dodatkowego miejsca, gdzie obdarowany będzie przechowywał nasz prezent. Od dzisiaj do 31 grudnia br. na https://wimp.pl/upominek kupić można bardzo korzystne cenowo karty upominkowe, które mogą posłużyć jako idealny prezent dla najbliższej osoby:

  • Konto WiMP HiFi na 6 miesięcy = 195,99 zł (zamiast 239,94 zł)
  • Konto WiMP Premium na 6 miesięcy = 95,99 zł (zamiast 119,94 zł)
  • Konto WiMP Premium na 3 miesiące = 49,99 zł (zamiast 59,97 zł)

Użytkownicy wykupujący kartę podarunkową HiFi mają zapewnioną także bezstratną jakość dźwięku (w pliku FLAC/ALAC) zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.