Lara Crof and the Temple of Osiris debiutuje dziś na PC i PS4

Najnowsza gra Square Enix to sequel cieszącej się uznaniem krytyków gry Lara Croft and the Guardian of Light oraz pierwsza gra z Larą Croft zawierająca tryb współpracy do czterech graczy. Możecie liczyć na walki z hordami przeciwników z egipskiej krainy umarłych, rozwiązywanie podstępnych zagadek i unikanie zabójczych pułapek.

Akcja gry Lara Croft and the Temple of Osiris toczy się w sercu egipskiej pustyni. W nowej przygodzie Lara musi połączyć siły z konkurencyjnym łowcą skarbów Carterem Bellem oraz uwięzionymi bóstwami Horusem i Izydą, by pokonać złego boga Seta. Podczas walki z siłami przyrody, wśród piasków i starożytnych grobowców, Lara i jej towarzysze stawią czoło legendarnym bóstwom i mitologicznym stworzeniom. Ważą się losy świata, dlatego Lara musi odnaleźć fragmenty Ozyrysa, żeby powstrzymać Seta przed zniewoleniem ludzkości.

Oprócz edycji standardowej na komputery PC oraz konsole PS4 ukaże się także limitowana edycja specjalna, która będzie posiadała artbook, mapę świata, figurkę Lary Croft oraz przepustkę sezonową odblokowującą dwa dodatki (Icy Death i Twisted Gears) zapewniające nowe grobowce do odkrycia, dodatkowe kostiumy i bronie.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.