Lenovo P70 zaskakuje pojemnym akumulatorem

Jeśli nie potrzebujecie smartfona z wydajnym procesorem i aparatem fotograficznym wysokiej rozdzielczości, a słuchawki z dobrą baterią powinniście czujnie wypatrywać nowej propozycji chińskiego producenta.

Niedawno pisaliśmy Wam o Elephone P500, który posiada jedną z największych baterii jakie znajdziecie w smartfonach. Inny chiński producent, Lenovo, nie chciał także zostawać w tyle. P70 będzie posiadał nieco skromniejszy akumulator, ale też i jego moc obliczeniowa będzie mniejsza niż opisany model P500.

Bateria w słuchawce Lenovo będzie mieć pojemność 4000 mAh, co według zapewnień producenta ma pozwolić na 15 godzin ciągłej pracy lub aż 46 dni w trybie czuwania. Niestety reszta specyfikacji sugeruje, że będziemy mieć do czynienia raczej ze smartfonem z niskiej półki cenowej niż konkurencją dla flagowców.

P70 będzie posiadał 5-calowy ekran o rozdzielczości HD, 64-bitowy procesor MediaTeka, 1 GB RAM-u, 8 GB wolnej przestrzeni na dane, dwa aparaty (13 i 5 Mpix) oraz obudowę imitującą skórę. Smartfon będzie posiadał wymiary 142 x 71,8 x 8,9 mm. Cena i data premiery urządzenia powinna zostać ujawniona już wkrótce.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.