LG G4 będzie mniejszy od swojego poprzednika

Im bliżej targów CES, tym więcej plotek na temat nowych smartfonów. Od pewnego czasu spekuluje się już między innymi na temat następcy LG G3. Co mówią najnowsze źródła?

LG G4 ma być bezpośrednią konkurencją nie dla Samsunga Galaxy S6, ale – pod pewnymi względami – dla Galaxy Note 4. Produkt LG według najnowszych doniesień ma mieć procesor Snapdragon 810 (64 bit), przynajmniej 3 GB RAM-u i kamerę o rozdzielczości 20,3 Mpix. Mówi się także o dużej baterii (3500 mAh), 64 GB wolnej przestrzeni na dane oraz przedniej kamerce o rozdzielczości 5 Mpix. Całość ma działać pod kontrolą najnowszego Androida.

Co ciekawe jednak nieoficjalne źródła mówią o 5,3-calowym ekranie o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Zatem w stosunku do LG G3 (5,5-cala) otrzymamy nieco mniejszy wyświetlacz. LG G4 wyróżniać się ma bardzo cienkimi ramkami, przez co wymiary całego urządzenia będą mniejsze od produktów konkurencyjnych posiadających ten sam rozmiar ekranu.

Podobnie jak Note 4, LG G4 ma zadebiutować także z rysikiem w zestawie. Na potwierdzenie tych informacji musimy jednak poczekać przynajmniej do targów CES 2015.

0
Źródło: VRZone.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.