Lumia Denim pojawiła się na serwerach Microsoftu

Po bardzo długim oczekiwaniu, w końcu jest: Lumia Denim zaczyna się zgłaszać jako gotowa do pobrania na smartfonach Microsoftu w Europie, Chinach i Indiach.

Lumia Denim to nazwa nowej wersji systemu operacyjnego i oprogramowania układowego dla smartfonów Lumia. Składa się na nią nowa edycja Windows Phone, nowy firmware dla smartfonów oraz nowe aplikacje Microsoftu.

Aktualizacja będzie udostępniana stopniowo kolejnym partiom użytkowników. Dostępna jest już w Chinach, Europie i Indiach dla wybranych modeli z niższe półki (Lumia 520, Lumia 625, Lumia 530 czy Lumia 1320), zarówno dla części brandowanych, jak i niebrandowanych telefonów. Wybrane partie Lumii 1020 i Lumii 925 również już zgłaszają dostępność aktualizacji.

Dzięki Lumia Denim zyskujemy więcej możliwości fotograficznych w naszych smartfonach a także podretuszowany został interfejs systemu operacyjnego Windows Phone. Doszlifowano też „wnętrze” systemu operacyjnego, co ma wpłynąć pozytywnie na szybkość, stabilność i zużycie baterii.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.