Nie instalujcie najnowszej aktualizacji do Windows 7!

Jeśli macie włączoną funkcję automatycznej aktualizacji Windowsa 7, wyłączcie ją czym prędzej. Microsoft właśnie potwierdził, że najnowsza aktualizacja KB3004384 sprawia użytkownikom wiele kłopotów i doradza, aby czym prędzej usunąć ją z systemu.

KB3004384 blokuje instalację nowych sterowników do kart graficznych. Problem dotyka zarówno użytkowników kart AMD, jak i Nvidii. To nie wszystko. Forum pomocy technicznej (Microsoft Answer Forum) jest w tej chwili zalewane zgłoszeniami użytkowników na temat niesprawnych portów USB 3.0 i problemów z zarządzaniem kontami użytkowników.

Co więcej, domyślne narzędzie Windows do ochrony komputera – Windows Defender, po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji systemu Windows 7 jest wyłączane.

Microsoft pracuje nad poprawką poprawki i radzi, żeby na razie wyłączyć opcję automatycznej aktualizacji i odinstalować aktualiazcję KB3004384.

0
Źródło: Forbes
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.