Nowy smartfon HTC z wersją „na pełnym wypasie”

Według niepotwierdzonych informacji, nowy sztandarowy smartfon HTC ma być dostępny w czterech wersjach: zwykłej i "ultra", dla najbogatszych, z czego każda będzie dostępna zarówno z systemem Android, jak i Windows.
HTC One

HTC One

HTC „Hima”, bowiem taką nazwę kodową ma mieć nowy smartfon HTC (najprawdopodobniej będzie sprzedawany jako M9) ma być prawdziwym „killerem”. Patrząc po urządzeniu One M8, wierzymy i nie możemy się doczekać premiery.

Jego specyfikacja faktycznie robi wrażenie, ale jak wynika z najnowszych doniesień, nie jest ona w pełni precyzyjna. Telefon ma być dostępny w dwóch wersjach: „zwykłej” i „dopalonej”. Ta druga ma mieć jeszcze lepsze podzespoły i mieć wyświetlacz o wyższej przekątnej.

Jakby tego było mało, obie wersje będą sprzedawane w dwóch wersjach. Klient będzie mógł wybrać, czy życzy sobie smartfon z systemem Android, czy też ze smartfonową wersją Windows.

HTC pracuje ponoć również nad nowym tabletem, ale nie mamy żadnych przecieków na jego temat.

Look this:P pic.twitter.com/13jIoUQprt

— @upleaks (@upleaks) grudzień 6, 2014

0
Źródło: upleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.