Nowy ZenFone z podwójną kamerą tylną?

Dwie kamery zamontowane z tyłu obudowy mogą posłużyć do wykonywania zdjęć 3D lub też zmiany głębi ostrości po wykonaniu fotografii. Na razie tylko kilku producentów zdecydowało się zaimplementować takie rozwiązanie w swoich smartfonach, ale być może mamy do czynienia z kształtującym się powoli trendem.

W dwie kamery wyposażony jest chociażby HTC One M8 i Honor 6 Plus. Najprawdopodobniej Asus także umieści je w swoim nowym, niezapowiedzianym jeszcze smartfonie. Tak przynajmniej można wywnioskować z teasera, który zadebiutował w mediach społecznościowych i podpisu „Zobacz to, czego nie widzą inni”.

Na filmie zauważyć też można fragment tylnej obudowy, który może być fizycznymi przyciskami do regulacji głośności. Ponadto nie wiadomo jeszcze nic na temat parametrów urządzenia. Nowy model z rodziny ZenFone ma zostać oficjalnie zaprezentowany podczas tegorocznych targów CES. Do stycznia zatem musimy uzbroić się w cierpliwość.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.