OnePlus Two wszedł już do sprzedaży

Jeśli informacje, które opublikował chiński sklep internetowy Geekbuying są prawdziwe będziemy mieć do czynienia ze smartfonem o nieznacznie podrasowanej specyfikacji i znacznie wyższej cenie.

OnePlus Two jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie Geekbying za cenę 538 dolarów, a zatem o 239 dolarów wyższą od swojego poprzednika. Opis produktu ujawnił specyfikację urządzenia. Największe zmiany zachodzą w procesorze – zamiast Snapdragona 801 (2,5 GHZ) otrzymamy Snapdragona 805 taktowanego zegarem o częstotliwości 2,7 GHz. Zwiększeniu ulegnie pojemność akumulatora – z 3100 mAh do 3300 mAh, oraz rozdzielczość głównego aparatu – teraz będzie wynosić 16 Mpix. Reszta danych natomiast pozostanie bez zmian.

OnePlus Two będzie zatem posiadał 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, 3 GB RAM-u oraz nierozszerzalną pamięć o pojemności 64 GB. Smartfon ma działać pod kontrolą autorskiego systemu ColorOS opartego na Androidzie 4.4 (wersja międzynarodowa dostanie być może „gołego” Androida z nakładką Cyanogen). Na rynku OnePlus Two ma zadebiutować w lutym przyszłego roku.

Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.