Oto Emagon: najbardziej tajemniczy projekt Sony

Co zabawne: nie wiemy nawet, czy jest to nowa gra na PS4, czy tak jak twierdzą niektórzy - coś zupełnie innego. Teoria z grą na najnowszą generację konsol brzmi najbardziej sensownie, więc przyjmijmy, że tak właśnie będzie. Zobaczcie najpierw zwiastun:

Jeden z użytkowników forum NeoGAF przetłumaczył kwestie mówione przez narratora:

Dwadzieścia lat, to dużo czasu. Rozejrzyj się i spójrz co osiągnąłeś. Rządziłeś w wielu miejscach, podbijałeś światy, ratowałeś, budowałeś i niszczyłeś. Byłeś światłem przed nastaniem ciemności. Teraz jednak jest inaczej. Tym razem, to dzieje się naprawdę. Po raz pierwszy twoje akcje mają realne konsekwencje. Wiem, że ich słyszysz. Moc zmiany rzeczywistości jest w twoich rękach.

Brzmi jak zapowiedź jakiegoś survival-MMO, w którym gracze mieliby ogromny wpływ na otoczenie. Biorąc pod uwagę sukces Minecrafta, nie zdziwiłbym się wcale, gdyby Sony (i nie tylko) spróbowało stworzyć swoją grę w tym stylu.

Pełna zapowiedź ukaże się w piątek, piątego grudnia, do tego czasu możemy spekulować do woli na temat czym jest, a czym nie jest najnowszy projekt Sony o nazwie Emagon.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.