Samsung Galaxy S6 na zdjęciach!

Wraz ze zbliżaniem się oficjalnej premiery nowego "okrętu flagowego" koreańskiego producenta w Sieci pojawia się coraz więcej konkretnych informacji na jego temat.

Niedawno informowaliśmy o pierwszych danych technicznych dotyczących (prawdopodobnie) Samsunga Galaxy S6, które zostały w pewien sposób potwierdzone. Wiemy zatem, że najprawdopodobniej Samsung Galaxy S6 wyposażony będzie w 5,5-calowy ekran Full HD oraz procesor Qualcomm Xiaolong 801 (taktowanie 2,5 GHz), choć niektóre pogłoski mówią też o mniejszej przekątnej ekranu (5,2 cala), większej rozdzielczości (oczywiście 4K), a także mocniejszym procesorze – Qualcomm 810.

Jak widać, „pole manewru” pozostaje jeszcze dość duże, natomiast w końcu dowiedzieliśmy się już chyba, jak nowy telefon będzie wyglądał. Z tych tragicznej jakości zdjęć wynika także między innymi to, że Galaxy S6 dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych. Do tego na kilku z nich widać, że urządzenie pracuje pod kontrolą Androida w wersji 5.0 (Lollipop).

0
Źródło: toranji.ir
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.