Samsungowy Lizak na wideo

Minęły prawie dwa miesiące od premiery Androida Lollipop a system ten powoli traia na pierwsze smartfony. Mają go już Nexusy, LG G3, a inni producenci zapowiadają aktualizacje swoich telefonów. Jak to wygląda w przypadku Samsunga? Zobaczcie sami.

Jedną z istotnych zmian w Androidzie Lollipop jest nowe wzornictwo interfejsu. Ważniejsze zmiany są oczywiście „pod maską”, ale nowy Android jeszcze nigdy nie wyglądał tak ładnie i spójnie. Samsung jednak nie zamierza porzucać swoich pomysłów i przerobił pod swoją modłę „Lizaka” dokładnie tak, jak przerabiał wszystkie poprzednie wersje Androida.

Dalej więc mamy tu TouchWiza, choć i on się nieco zmienił. Estetykę nieco „spłaszczono”, w myśl panującej aktualnie mody, a wiele elementów przeprojektowano na nowo. Dalej jednak Lollipopowi na smartfonie Samsunga bliżej do TouchWiza niż do google’owskiego „Material Design”.

Aktualizacja Galaxy Note 4 do Androida Lollipop ma się lada moment rozpocząć. Poniżej możecie zobaczyć jak się prezentuje na żywo:

0
Źródło: SamMobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.