Street Fighter V zmierza tylko na PC i PS4 [wideo]

Podczas PlayStation Experience oficjalnie zapowiedziano nową odsłonę kultowej serii bijatyk. W Street Fighter V nie zagrają jednak posiadacze Xboxów nowej i starej generacji.

Nowy Street Fighter wizualnie nieco odstaje od wcześniejszej wersji. Twórcy zmodyfikowali lekko wygląd postaci nadając kreskówkowym postaciom bardziej realistyczny wygląd. Nadal jednak da się wyczuć klimat serii.

Nowością jest także wprowadzenie zabawy między platformami PC, a PS4. Dzięki temu gracze będą mogli wspólnie toczyć pojedynki bez względu na posiadany sprzęt. Street Fighter V ominie konsole Microsoftu jednak nie wiadomo czy nie jest to tylko stan tymczasowy i czy gra nie pojawi się w późniejszym okresie również na te platformy.

Póki co Capcom nie zdradził daty premiery gry. Więcej o nowym Street Fighterze mamy dowiedzieć się 13 grudnia podczas Cupcom Cup 2014. Przy okazji Capcom zapowiedział także zbiorcze wydanie Ultra Street Fighter IV na PS4

0
Źródło: Playstation
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.