Strefa Widza: darmowy serwis VoD dla płacących abonament RTV

Czym nowa usługa będzie różnić się od obecnego vod.tvp.pl? W obecnym serwisie VoD musimy zapłacić za obejrzenie np. przedpremierowych odcinków seriali, czy całych filmów fabularnych. W Strefie Widza wszystko będzie dostępne za darmo. Pod jednym warunkiem.

Po zalogowaniu się do Strefy Widza, użytkownik będzie musiał podać swój numer abonenta (osiem ostatnich cyfr numeru rachunku, na który wpłaca abonament). Jeśli system zweryfikuje nas pozytywnie, jako użytkowników, którzy płacą abonament RTV regularnie, uzyskamy darmowy dostęp do wszystkich treści umieszczonych w Strefie Widza.

Czyżby TVP w końcu znalazła sposób na to, aby zachęcić Polaków do płacenia abonamentu?

Nie traktujemy tego jako złotego środka zaradczego na to, że 90 procent Polaków nie płaci abonamentu, choć bardzo bylibyśmy zadowoleni, gdyby ta usługa była dla kogoś zachętą — odpowiada Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP. –

Chcemy po prostu w ten sposób podziękować tym, którzy wbrew powszechnej „modzie” nadal uczciwie i konsekwentnie płacą na media publiczne — dodaje.

Nowy serwis zostanie uruchomiony już 5 grudnia.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.