Tak wygląda polski Brawl po poprawkach [trailer]

Imprezowa gra oparta na mechanice Bombermana została pierwotnie wydana pod nazwą Basement Crawl. Po koszmarnych recenzjach i komentarzach graczy Bloober Team postanowił poprawić w niej co nieco i wydać pod nazwą Basement Brawl. Teraz gra nazywa się po prostu - Brawl.

Choć twórcy przyznają, że zmiana nazwy ma na celu łatwiejsze wyszukanie produktu i jego zapamiętanie, to nie da się ukryć, że w ten sposób gracze mogą w pierwszej chwili nie skojarzyć tytułu z niedorobionym Basement Crawl na PS4. Miejmy nadzieję, że tym razem twórcy zaoferują lepszą jakościowo grę i tym samym zmażą złe wrażenie.

Brawl znajduje się już w ostatniej fazie produkcji, czego efekty możemy podziwiać na powyższym zwiastunie. Na krótkich ujęciach można zauważyć, że areny wyglądają już bardziej wyraziście, a dodane cut-scenki może wprowadzą też odpowiedni klimat.

Więcej o grze i innych produkcjach Bloober Team możecie przeczytać w ostatnim wpisie Tomka, który miał okazję spotkać się osobiście z twórcami.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.