Ubisoft nawet Tetrisa wydaje z błędami

Ktoś chyba rzucił na francuskiego developera potężny urok bo dawno nikt w branży gier wideo nie miał takiego pecha...

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o błędnie wydanym patchu do Assassin’s Creed: Unity, który w wersji na Xbox One ważył aż 40 GB – dokładnie tyle samo co pełna wersja gry. Dziś Ubisoft po raz kolejny zawiódł jako developer. Tym razem jednak ucierpieli użytkownicy PS4.

Wczoraj miała miejsce premiera gry Tetris Ultimate w cyfrowej dystrybucji. Ubisoft wydał ją z okazji 30-lecia marki. Redaktorzy serwisu IGN szybko odkryli jednak fatalną jakość tytułu. Na konsoli PS4 gra ma kolosalne opóźnienia, które widać nawet w menu. Zobaczcie sami:

Okazało się, że błąd dotyczy zbyt dużej ilości znajomych na PSN. Z jakiegoś powodu wpływa to na płynność gry. Po odłączeniu się od Internetu gra działała już prawidłowo. Developer obiecał poprawić ten problem…

Zabawne, że gra o tak minimalistycznej grafice, która bez problemu działała na mniej zaawansowanych technologicznie platformach dzisiaj potrafi sprawić producentom taki kłopot.

0
Źródło: IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.