Za 1,5 miesiąca poznamy tajemnice Windows 10

21 stycznia w siedzibie Microsoftu odbędzie się konferencja prasowa, na której mamy się dowiedzieć czegoś nowego na temat Windows 10. Najprawdopodobniej będą to informacje dotyczące jego wersji dla konsumentów.

Testy bardzo wczesnej wersji Windows 10 przeznaczonej dla korporacji trwają w najlepsze. Tymczasem 21 stycznia mamy dowiedzieć się więcej na temat jego funkcji dla domowych użytkowników. Na konferencji pojawią się Satya Nadella, Terry Myerson, Joe Belfiore i Phil Spencer, a więc „największe szychy” Microsoftu.

Niestety, Microsoft nie chce udzielać dalszych wyjaśnień i nie wiemy czego dokładnie będzie dotyczyć spotkanie, poza tym, co napisaliśmy powyżej. Najprawdopodobniej dowiemy się więcej na temat aktualizacji do Windows 10 z urządzeń pracujących do tej pory pod kontrolą Windows RT i Windows Phone a także na temat Windows 10 dla konsoli Xbox One.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.