15 gier, w które zagracie tylko na PS4 w 2015 roku

Tytuły na wyłączność to coś, co często stanowi o sile danej marki. Sony stawia na filmowe gry akcji i zjawiskowo piękne gry przygodowe, ale jest też kilka bardziej zakręconych pozycji.

Sony postanowiło pochwalić się 15 grami, które w tym roku – miejmy nadzieję – oczarują graczy PS4. Mieszanka jest iście wybuchowa – od gotyckiej siekanki Bloodborne, poprzez tajemniczy Rime, aż po przypominający Minecrafta osadzonego w czasach sowieckiej propagandy The Tomorrow Children. Nie zabrakło oczywiście sztandarowej pozycji Sony, czyli czwartej części Uncharted oraz zremasterowanego Tearaway. Cieszy spora obecność gier logicznych jak The Witness i Volume oraz gier przygodowych – w tym polskiego „Zaginięcia Ethana Cartera”. Ta ostatnia po prawdzie nie powinna znaleźć się na liście, gdyż została już wydana na PC, ale najwyraźniej wiele graczy bardzo czeka na konsolową konwersję.

0
Źródło: Youtube.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.