64-bitowe mapy dla Androida

Ciesząca się coraz większą popularnością na Androidzie aplikacja nawigacyjna Nokia Here doczekała się dużego uaktualnienia. Teraz w końcu działa poprawnie na wszystkich smartfonach posiaających 64-bitowe procesory.

Nokia Here, mimo iż wciąż w fazie beta-testów, ma już 2,5 miliona aktywnych użytkowników na Androidzie a ilość ta stale rośnie. W Sklepie Play właśnie pojawiła się jej nowa wersja, w której zawarto poprawki w interfejsie, usunięto wykryte błędy a przede wszystkim dodano obsługę urządzeń wykorzystujących 64-bitowe procesory.

Nowa wersja aplikacji obsługuje tryb nawigacji bez konieczności dostępu do Internetu, umożliwia pobranie map dowolnego regionu do pamięci urządzenia, obsługuje wytyczanie trasy również przy użyciu komunikacji miejskiej, ma aktualne dane na temat natężenia ruchu i posiada stale zwiększającą się ilość funkcji społecznościowych.

W tym roku Here ma trafić również na urządzenia z systemem iOS.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.