Acer Liquid Z410 G: tani smartfon z 64-bitowym procesorem

Telefon, którego rynkowa premiera w Europie planowana jest na luty 2015 roku, ma kosztować zaledwie 129 euro. Co otrzymamy za tę kwotę?

Nie możemy oczywiście oczekiwać specyfikacji z najwyższej półki, ale Acer Liquid Z410 4G prezentuje poziom wyposażenia, który spokojnie można nazwać przyzwoitym. 64-bitowy procesor (prawdopodobnie MediaTek), łączność LTE i 4,5-calowy ekran o rozdzielczości 960×540 pikseli – jeszcze niedawno taka specyfikacja wydawałaby się imponująca. Jeśli zaś popatrzymy na nią w kontekście ceny – zachwyca w dalszym ciągu.

Dokładna specyfikacja tego telefonu nie została jeszcze ujawniona, ale wiemy również, że tylny moduł aparatu fotograficznego ma rozdzielczość 5 mln pikseli, zaś przedni – 2 mln pikseli i obiektyw szerokokątny. Ciekawostką jest przy tym możliwość wydawania mu komend głosowych: jeśli powiemy „Selfie”, aparat automatycznie przełączy się na moduł umieszczony na przedniej ściance i rozpocznie 3-sekundowe odliczanie, po którym wykona nam zdjęcie. Warto też wspomnieć o wbudowanym głośniczku certyfikowanym pod względem obsługi standardu DTS Studio Sound.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.