Alcatel One Touch Pixi 3 będzie dostępny w 12 konfiguracjach

Nie wszyscy producenci czekają na targi CES 2015, by oficjalnie zaprezentować nową elektronikę. Alcatel już teraz pokazał światu najnowszą odsłonę smartfonów dedykowanych użytkownikom, którym przede wszystkim zależy na łączności LTE i swobodzie w wyborze systemu operacyjnego.

Pixi 3 będzie dostępny nie tylko w kilku wariantach kolorystycznych, ale także w czterech rozmiarach ekranu – 3,5″, 4″, 4,5″ i 5″. Wszystkie oprócz najmniejszego będą oferowały łączność LTE. Wielkość ekranu i kolor obudowy to jednak nie jedyna możliwość wyboru. Użytkownik będzie mógł także zadecydować o systemie jaki znajdzie się w smartfonie. Poprzednia wersja telefonu obsługiwała jedynie Androida – teraz dodatkowo będziemy mogli wybrać Firefox OS lub Windows Phone. Nie liczyłabym jednak na implementacje trzech systemów w jednej maszynie.

Niestety producent nie zdradził jeszcze podzespołów urządzenia, ani jego ceny, aczkolwiek możemy celować raczej w niską półkę. Na targach CES Alcatel zaprezentuje także swój smartwatch, o którym pisaliśmy pod TYM linkiem.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.