Apple Watch będzie wymagał częstego „nakręcania”

Kiedy Apple po raz pierwszy zaprezentował swój zegarek we wrześniu, nikt nie chciał nam powiedzieć jak często trzeba będzie go ładować. Tim Cook, dyrektor generalny Apple'a, stwierdził, że "najprawdopodobniej codziennie". Teraz wiemy nieco więcej.

Według informacji do jakich dotarł specjalizujący się w tematyce Apple’a i cieszący się dużym uznaniem Mark Gurman. Apple Watch nie będzie dla nas łaskawy jeżeli chodzi o częstotliwość ładowania jego baterii. Urządzenie ma oferować cztery godziny „aktywnego korzystania” lub 19 godzin „aktywnego korzystania i trybu czuwania”. Przy czym uruchomienie aplikacji do mierzenia naszych postępów w ćwiczeniach fizycznych to również „aktywne korzystanie”. Wyświetlanie tarczy zegarka, z uwagi na atrakcyjne animacje, ma rozładować akumulator już w trzy godziny.

Apple Watch nie jest jednak jedyny jeżeli chodzi o tak kiepskie czasy pracy na akumulatorze. Konkurencja w przytłaczającej większości oferuje równie słabe, lub jeszcze gorsze wyniki.

0
Źródło: 9to5Mac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.