ASUS z trailerem zakodowanym alfabetem Morse’a

5 stycznia o godzinie 20.00 czasu polskiego ASUS zaprezentuje na targach CES w Las Vegas swoje nowości produktowe. Jedną z nich będzie niewątpliwie nowy smartfon z rodziny ZenFone.

Jeszcze przed świętami ASUS zaprezentował enigmatyczny trailer nowego ZenFone’a, z którego więcej można się było domyśleć niż dowiedzieć. Jednym z elementów, na których skupiał się poprzedni materiał była podwójna kamera tylna. Najnowszy trailer już jasno wskazuje nam na to, że wysoka jakość wykonywanych zdjęć będzie jednym z największych atutów urządzenia.

Zakodowana alfabetem Morse’a wiadomość mówi bowiem o zoomie optycznym. Nie jest to bynajmniej żadna nowość na rynku, gdyż optyczne zbliżenia posiadają chociażby urządzenia Samsunga z rodziny Galaxy Zoom, a po raz pierwszy aparat z takim obiektywem pojawił się już w 2004 roku. W przypadku ASUSA musi zatem chodzić o coś więcej…

Transmisje z prezentacji producenta będziecie mogli śledzić 5 stycznia o godzinie 20.00 – na przykład z poniższego streama.

0
Źródło: Droidlife.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.