Co o Windows 10 sądzi były szef Microsoftu?

Wczoraj Microsoft odkrył kolejne tajemnice dotyczące jego najnowszego systemu operacyjnego. Szykuje się największa premiera tej firmy od wielu lat. Co o tym wszystkim myśli osoba, która jeszcze nie tak dawno temu odpowiadała za giganta z Redmond?

Wczorajsza konferencja Microsoftu to cała plejada nowych produktów: mobilny Windows 10, gogle HoloLens, tabletowy Office, ogłoszenie „darmowości” Windows 10, przeglądarka Spartan czy wreszcie komputer Surface Hub. To sukcesy Satyi Nadelli, nowego dyrektora generalnego Microsoftu.

Były szef, obecnie emeryt i akcjonariusz Microsoftu, nie musi już robić dobrej miny do złej gry, a wręcz jako udziałowiec może otwarcie krytykować strategię giganta z Redmond. Wygląda jednak na to, że Ballmer jest zachwycony.

Stwierdził, że dzień wczorajszy był dniem, który „uczynił wszystkich pracowników Microsoftu dumnymi z siebie” a także bardzo ekscytującym dla klientów Microsoftu. Dodał też, że akcjonariusze „dostali ślinotoku” i że „kocha Microsoft, który nadal daje czadu”.

My niecierpliwie czekamy na rynkową premierę Windows 10.

Today made all MSFT employees proud, customers excited and shareholders salivate. The wave of windows 10 hw, services OS rocks I love MSFT

— Steve Ballmer (@stevebmicrosoft) styczeń 22, 2015

0
Źródło: Steve Ballmer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.