Dubai360 – największy na świecie, wirtualny przewodnik miejski

Ekipa złożona z 30 fotografów, projektantów i speców IT może być zadowolona z 18 miesięcy ciężkiej pracy. Niecałe 1300 panoramicznych ujęć i filmów wideo pozwoli Internautom z całego świata docenić piękno Dubaju.

By zachwycić się widokiem, jaki rozciąga się z ostatniego piętra najwyższego wieżowca świata, w doskonałej jakości i odbyć swoistą, wirtualną wycieczkę po Dubaju wystarczy wejść na TĘ STRONĘ. Dubai360 pozwala na obejrzenie miasta z różnych stron (nawet z lotu ptaka) oraz ze szczytu najważniejszych budynków. Panoramiczne ujęcia zostały wykonane w pięknych hotelach, restauracjach czy sklepach dzięki czemu zyskujemy pełniejszy obraz miasta niż oferuje nam Google Streeet View.

Dodatkowo w każdym momencie możemy zmienić widok na prostoliniowy, „małej planety” lub „rybiego oka”. Na interaktywnej mapie znajdziemy też filmy poklatkowe w rodzaju wklejonego wyżej wideo z międzynarodowego lotniska w Dubaju. Materiały są dostępne w rozdzielczości 4K. W dalszych planach są aktualizacje strony, które będą ukazywały rozwój miasta.

0
Źródło: Gulfnews.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.