Jak wyglądałaby gra Dying Light w realnym świecie?

Dying Light, nadchodząca gra survival action oparta na sztuce poruszania się parkour, została przeniesiona do świata rzeczywistego w intensywnym filmie live-action POV, który dziś opublikował Techland we współpracy z Ampisound (twórcy słynnego, viralowego hitu Mirror's Edge POV).

Zainspirowany emocjonującymi pościgami obecnymi w grze, film Dying Light Parkour POV pozwala widzowi wcielić się w biegacza walczącego o życie podczas ucieczki przed zombie po dachach opuszczonego miasta.

Dying Light Parkour POV to także przedsmak większej niespodzianki związanej z parkourem, jaką przygotowuje Techland. Więcej informacji już w przyszłym tygodniu! Dying Light na Xbox One, PlayStation 4 i PC pojawi się w 2015 roku, 27 stycznia w Ameryce Północnej i Południowej, 28 stycznia w Azji, Australii i Nowej Zelandii oraz 30 stycznia w Europie.

0
Źródło: Techland
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.