Kiedy nowy Office dla smartfonów z Windows?

Microsoft niedawno zaprezentował nowe wersje Office'a dla systemu iOS i dla tabletów z Androidem. Nadal czekamy na odświeżenie pakietu w wersji dla tabletów i smartfonów z Windows, ale ponoć nasza cierpliwość będzie wynagrodzona.

Firma Microsoft najwyraźniej zrozumiała, że większość klientów jej usług korzysta z urządzeń z iOS-em czy Androidem i zaczęła ich rozpieszczać nowymi wersjami obsługujących je aplikacji, w tym nową edycją Office’a. Co ciekawe, ta jeszcze nie pojawiła się na smartfony i tablety z Windows. Czy to oznacza, że mamy zadowolić się tym, co jest już dostępne?

Na szczęście nie. Joe Belfiore z Microsoftu poinformował na swoim koncie na Weibo, że dział zajmujący się Officem cały czas ciężko pracuje nad nową, smartfonową wersją pakietu dla Windows. Dodał też, że na razie nic nie ogłaszano oficjalnie z uwagi na to, że Microsoft szykuje więcej nowości i chce je ogłosić na jednej konferencji. Niestety, nie wiemy o jakie nowości chodzi.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.