LG do Samsunga: nowe Qualcommy wcale się nie przegrzewają

"Doskonale znane są mi wszystkie obawy związane ze Snapdragonem 810, jednak wydajnosć układu jest naprawdę satysfakcjonująca" - tak całą sprawę skomentował Woo Ram-chan. Wiceprezes LG ds mobilnych produktów.

Komentarz to nie do końca bezpośrednia odpowiedź na doniesienia z obozu Samsunga. Samsung twierdzi z kolei, że nowy Snapdragon 810 strasznie się grzeje, przez co nadchodząca generacja Samsung Galaxy S6 nie będzie sprzedawana, tak jak do tej pory w dwóch wersjach – ze Snapdragonem i Exynosem. Tym razem, Samsung stawia wszystko na swój układ i rezygnuje ze Snapdragona, co spowodowane jest, jak twierdzi, problemami z przegrzewaniem się.

LG z kolei żadnych problemów z przegrzewaniem się jednostki nie miało i bez obaw patrzy na zbliżającą się datę premiery swojego nowego flagowca LG G Flex 2, który został wyposażony właśnie w Snapdragona 810. Ciekawe który producent miał rację. Ciekawe też, który telefon okaże się szybszyl. Flex 2, czy Galaxy S6.

0
Źródło: Reuters
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.