LG G Flex 2 trafi do sklepów 30 stycznia

Premiera najnowszego, wygiętego flagowca od LG odbędzie się 30 stycznia, kiedy to G Flex 2 trafi do sprzedaży w Korei Południowej. Będzie kosztował 737 dolarów, czyli 2727 PLN.

5,5-calowa matryca P-OLED wyświetlająca obraz w rozdzielczości FullHD, 64-bitowy ośmiordzeniowiec Snapdragon 810 z Adreno 430, 2 GB pamięci RAM i 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej – całość zapowiada się nader imponująco. Do tego oczywiście, Flex 2 będzie działał pod kontrolą najnowszego Androida 5.0, wzbogaconego o nakładkę systemową stworzoną przez LG. Do tego dochodzi jeszcze bardzo dobry aparat i samoregenerująca się obudowa urządzenia.

Wersja, która trafi do Korei Płd. będzie wyposażona dodatkowo w tuner telewizyjny DMB. Wersja europejska ma go nie mieć, ale za to będzie droższa. Oficjalna cena na terenie Europy to 599 Euro, czyli 2576 PLN. Premiera w Europie odbędzie się „na początku” lutego.

0
Źródło: wp
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.