Lizak również dla One M8

Android Lollipop zaczął w końcu trafiać do pierwszych smartfonów One M8, na razie jednak wyłącznie dla bardzo specyficznych ich wersji. Teraz wiemy kiedy cierpliwość posiadaczy "zwykłych" edycji zostanie nagrodzona.

HTC One M8 i M7 mają otrzymać, według zapewnień producenta, aktualizację do Androida Lollipop nie później niż drugiego lutego. Czy HTC dotrzyma słowa? I co z innymi smartfonami tej firmy? Według informacji, do jakich dotarła redakcja HTCViet.vn, zdecydowanie mamy na co czekać. Oto lista smartfonów z przewidywanymi datami dostępności aktualizacji:

Po One M8 i M7 aktualizacje otrzyma wiele innych smartfonów, w tym One E8, Desire Eye, One M8 Eye i Butterfly 2. Właściciele tych urządzeń mają otrzymać Androida Lollipop w lutym. Z kolei w marcu na aktualizację liczyć mają posiadacze One M8 Mini, Desire 816 i One Max. Inne urządzenia zostaną zaktualizowane w późniejszym terminie.

Powyższe informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone od HTC. Dotyczą wyłącznie niebrandowanych przez operatora urządzeń.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.