Lumia Denim: dla każdego coś innego

Microsoft rozpoczął kilka tygodni temu udostępnianie aktualizacji Lumia Denim kolejnym smartfonom i ma zakończyć ten proces do końca bieżącego kwartału. Każdy model dostanie jednak nieco inną "paczkę" nowego oprogramowania.

Denim to kolejna aktualizacja dla smartfonów Lumia, po Amber, Black i Cyan. Składają się na nią nowa wersja systemu operacyjnego (Windows Phone 8.1.1), nowa wersja oprogramowania układowego oraz nowe wersje systemowych aplikacji wykorzystujących nowe możliwości dwóch poprzednich elementów.

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy otrzymają nowe oprogramowanie układowe. Microsoft jest zdania, że w niektórych modelach smartfonów nie ma potrzeby wprowadzania zmian i dla tych modeli aktualizacja Denim ogranicza się wyłącznie do nowych aplikacji i systemu. Jedyne smartfony, jakie otrzymają nowy firmware, to Lumia 830, Lumia 930, Lumia Icon i Lumia 1520.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.