Microsoft Azure się popsuł

Europejscy użytkownicy usług związanych z Azure mieli dziś powody do szpetnego klęcia pod nosem. Chmura Microsoftu, na której działa niezliczona ilość przedsiębiorstw i korporacji, miała ponad godzinną awarię.

Choć Microsoft nadal nie opublikował oświadczenia w tej sprawie, a panel dostępowy Azure nie wskazywał na istnienie jakichkolwiek problemów, to usługa ta nie działała przez ponad godzinę na terenie Europy. Świadczą o tym setki wpisów opublikowanych na Twitterze przez rozgoryczonych sytuacją użytkowników.

Azure jest w tej chwili najważniejszym produktem Microsoftu. To o niego oparte są inne usługi firmy, takie jak OneDrive, Office 365, Skype, Xbox Live i wiele innych. Inne firmy również mogą hostować swoje usługi na Azure, a usługa jest reklamowana jako absolutnie niezawodna i biorąc pod uwagę jej charakter, owa stuprocentowa niezawodność jest oczekiwana.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.