Milk VR – platforma filmów wideo dla gogli Samsunga

Chociaż usługa zadebiutowała pod koniec grudnia dopiero podczas targów CES Samsung zaprezentował ją oficjalnie i zdradził w jakim pójdzie kierunku.

Zadziwiające jak Samsung bardzo wierzy w swoje gogle VR, które pracują wyłącznie z jednym modelem smartfona – Galaxy Note 4. Być może po cichu tworzone są już kolejne modele Gear VR dopasowane także do innych flagowców. W każdym razie Ci, którzy stali się już posiadaczami opisywanego urządzenia mogą już korzystać z nowej platformy wideo – Milk VR.

Usługa ta jest dostępna wyłącznie z poziomu Galaxy Note 4 zintegrowanego z Gear VR i pozwala na oglądanie udostępnionych filmów w 360 stopniach. Oprócz standardowych materiałów w rodzaju filmów podróżniczych, teledysków muzycznych i krótkich filmów akcji, które będą dodawane cyklicznie przez 5 dni w tygodniu, producent obiecał współpracę z kilkoma ciekawymi klientami. W przyszłości mamy się spodziewać The Walking Dead, transmisji meczy NBA oraz specjalnych wersji komiksów od Skybound.

0
Źródło: Polygon.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.