Ministerstwo Finansów kradnie dane naszych pokerzystów

Alex Dreyfus, właściciel The Hendonmob i Global Poker Index potwierdził zarówno na Twitterze, jak i w prywatnej rozmowie z jednym z redaktorów portalu Pokerground.com, że polskie Ministerstwo Finansów próbuje... zdobyć dane na temat polskich pokerzystów przy pomocy bota.

Chodzi o portal The Hendonmob, po którym rzekomo buszował bot, który łączył się z IP należącego do naszego Ministerstwa Finansów. Trzy wpisy na Twitterze i urywek prywatnej rozmowy to zbyt mało, żeby stwierdzić, czy działania naszych urzędników rzeczywiście były nielegalne. Dreyfus nie kryje jednak swojego oburzenia i grozi naszemu ministerstwu, że jeśli wykorzysta dane polskich pokerzystów w jakikolwiek sposób, to całą sprawę zgłosi do sądu.

Przy okazji przypominamy, że poker jest w naszym kraju z jakiegoś powodu nielegalny, dlatego jeśli nie chcecie mieć żadnych kłopotów, to lepiej nie grać w tą grę w Sieci.

0
Źródło: pokerground
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.