Nowe demo Unreal Engine 4 wciska w fotel [wideo]

Unreal Paris to dzieło francuskiego level designera - Dereau Benoit. W jego demie technologicznym nie znajdziecie efektów cząsteczkowych i fantastycznych krajobrazów rodem z najlepszych filmów sci-fi. Zamiast tego zobaczycie wnętrze apartamentu, które epatuje po prostu imponującym realizmem.

Odbicia słońca na kuchennym blacie, sposób w jaki cienie układają się na szorstkich tkaninach, tekstury o najwyżej rozdzielczości – Benoitowi udało się stworzyć coś zaskakująco rzeczywistego. Szczerze mówiąc, gdyby nikt nie powiedział mi, że jest to tylko technologiczne demo Unreal Engine 4, pomyślałabym, że jest to film promujący efekt prac projektanta wnętrz. Oczywiście znacznie prościej stworzyć zamknięte wnętrze niż realistycznie wyglądającą postać, ale taki popis technologii daje duże nadzieje na fotorealistyczne wycieczki wirtualne i gry wideo.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.